Kategorie: "~Media"

Wakacyjny wyjazd Perspektywy i Eltharisa: Górzów Wielkopolski + Warszawa

Październik 31st, 2015
Dziś zapraszamy Was na relację z naszego drugiego wspólnego wyjazdu. Na kilka dni oderwaliśmy się od lubelskiej rzeczywistości, zamieniając ją na... kolejową. Nie rozminiemy się zbytnio z prawdą, stwierdzając, że 1/3 wycieczki upłynęła nam w pociągach.… więcej »

Film Kung Fury "Pięści czasu"

Październik 3rd, 2015
Co łączy dinozaury, wikingów, nazistów, policję, genialnych hakerów i podróże w czasie? Jeśli macie pół godziny wolnego czasu to zapraszam do obejrzenia Kung Fury! więcej »

Pact Publishing - mekka studentów-programistów

Wrzesień 12th, 2015
Jakiś czas temu mistrz Marcin przedstawił mi bardzo przydatną stronę. Jeśli ktoś szuka dobrych materiałów do nauki albo doskonalenia jakichś umiejętności związanych z programowaniem, a nie ma nic przeciwko anglojęzycznym książkom to polecam stronę Pact Publishing. więcej »

Wakacje z zapachem lawendy w tle

Sierpień 23rd, 2015
Niedawno, w ramach praktyk studenckich tworzyłam różne strony WWW pod okiem mistrza Marcina - min. grupy Psycholożki, zespołu muzycznego Hilo, Biura podróży Relaks oraz parę niewdrożonych jeszcze projektów... więcej »

Odprężenie posesyjne

Czerwiec 28th, 2015
Zasiadam wreszcie mając więcej czasu dla siebie i dla bloga. Pozwolę sobie streścić moje ostatnie dni. Na prośbę dziadka bawię się w więcej »