Kategoria: "Różne"

Wakacyjny wyjazd Perspektywy i Eltharisa: Górzów Wielkopolski + Warszawa

Październik 31st, 2015
Dziś zapraszamy Was na relację z naszego drugiego wspólnego wyjazdu. Na kilka dni oderwaliśmy się od lubelskiej rzeczywistości, zamieniając ją na... kolejową. Nie rozminiemy się zbytnio z prawdą, stwierdzając, że 1/3 wycieczki upłynęła nam w pociągach.… więcej »

Postanowienia? Nope

Grudzień 31st, 2014
Witam, Ostatni post u Maro zachęcił mnie, by napisać co nieco, co uważam na temat postanowień noworocznych z moim wykonaniu. Nie będzie to jednak długie, bo co tu się rozpisywać na temat jednej rzeczy? Najwyżej druga część będzie mniej nieprzyjemna, bo… więcej »

Przemyślenia #2

Listopad 30th, 2014
Witam. Dzisiaj pomęczę was kolejną dawką przemyśleń. Mam nadzieję, że nikt nie ma mi tego za złe Ogólnie inspiracją dla tego posta znowu były wydarzenia z ostatnich kilku dni. Jak się tego zbiera... Prócz przemyśleń jednak będzie też mała relacja z… więcej »

Kilka przemyśleń na start i przywitanie

Listopad 16th, 2014
Witam. Kilka słów wstępu. Jako że ja tu jestem raczej najmniej znany, to chyba powinienem się przywitać. Więc... W wielu kręgach nazywają mnie "Eltharis" (m.in. BSBNetwork, czy kilka innych miejsc). Student informatyki drugiego roku, osoba dość… więcej »