Kącik Eltharisa

  Wakacyjny wyjazd Perspektywy i Eltharisa: Górzów Wielkopolski + Warszawa

Dziś zapraszamy Was na relację z naszego drugiego wspólnego wyjazdu. Na kilka dni oderwaliśmy się od lubelskiej rzeczywistości, zamieniając ją na... kolejową. Nie rozminiemy się zbytnio z prawdą, stwierdzając, że 1/3 wycieczki upłynęła nam w pociągach. ;)

~ Eltharis i Perspektywa

Czytaj więcej »

  Absurd i praca

Witam po przerwie,

ostatnio niewiele miałem czasu, dlatego nic nie udało się naskrobać. Hibernate potrafi skopać tyłek, ale nic na to nie poradzę. Tyle dobrego, że chociaż pewne sytuacje potrafią wywołać uśmiech na twarzy, gdy się pomyśli, jak bardzo ktoś o czymś zapomniał.

Czytaj więcej »

  Krótko o HabitRPG i spamie

Hej wszystkim!

Trochę mnie tu ostatnio nie było z racji zapierdzielu. Algorytmy i rodzina zabierają zbyt wiele czasu :< Co prawda i tak wiele się wydarzyło i jest o czym pisać, więc może w najbliższym czasie znajdzie się kilka mniej lub bardziej fajnych wpisów. W zasadzie to niewiele jest nowości, żeby się nimi chwalić, ale przynajmniej było kilka śmiesznych sytuacji, czy miłych dni, albo znalazłem (wraz z Perspektywa) całkiem fajną rzecz(y).

[size=8]Przepraszam za ewentualne błędy, post był pisany w miarę na szybko[/size]

Czytaj więcej »

Zmiana Perspektywy

  "Atramentowe Serce" Cornelia Funke

okładka

"Atramentowe Serce"

Jako pierwszą (żeby być w temacie kategorii do kwadratu) wybrałam książkę o książkach. : D Bywa, że jeszcze przed otwarciem książki wciąga sama okładka. Uważam, że w tym wypadku to prawda.

Czytaj więcej »

  Niebo

Zachód słońca  Jedno z moich najbardziej udanych zdjęć. Równie dobrze wygląda do góry nogami. :D    Cel

[center]Podobno wszystko na świecie ma cel. Nie zawsze. A przyczynę? Zawsze.[/center]

Przyczyną był melancholijny nastrój spowodowany spaniem do 10:00 i monotonia internetowego życia - tak, od czasu do czasu potrzebuję zrobić coś niecodziennego (np. miesiąc temu zaczęłam po roku przerwy grać w Taviana).

Blog żeby był dobry, powinien mieć cel, to znaczy w tym przypadku tematykę. A na tematykę nie miałam żadnego pomysłu, a dokładniej miałam ich za wiele. Wybrałam kilka kategorii, na temat których chcę dzielić się z Wami swoimi poglądami i mam nadzieję, że całość będzie się trzymać kupy.

Pragnę co jakiś czas "zapraszać" Gości - osoby dla mnie ważne, bliskie, interesujące. Na wstępie każdy będzie mógł wprowadzić jeden artykuł od siebie na dowolny temat z aktualnych kategorii. Jeśli wpis się spodoba i autor nie będzie miał nic przeciwko, zaproszę go do częstszych publikacji.

Purystą językowym nie jestem, ale też staram się nie popełniać błędów - literówki przypisujcie nadmiernej szybkości pisania.

Szukałam dobrej szaty graficznej i zauważyłam, że bambusowy las powoduje, że strona robi się taka... przytulna. ^_^

Mam nadzieję, że zapał szybko nie wygaśnie, a jeśli nawet - zapraszam każdego do komentowania wpisów lub pisania na forum (jeśli temat jakiegoś artykułu zainteresuje więcej osób to komentarze stają się niewygodne), bo Wasze słowa staną się moją motywacją do kontynuowania bloga. :-)

[size=15]Zapraszam do śledzenia! [b]Perspektywa[/b][/size]