Kącik Eltharisa

  Sesja

Witam.

Ostatnio nadszedł czas studniówek, co pewnie wielu z was wie po tym studniówkowym spamie na portalach takich jak Instagram, czy Facebook. Szczerze, to chciałbym się zaliczać do tych spamujących zdjęciami ze studniówki osób, ale nie... Ja raczej mogę spamować jedynie o sesji i jej urokach. Chociaż niby tak bardzo ciężko nie jest.

Czytaj więcej »

  Postanowienia? Nope

Witam,

Ostatni post u Maro zachęcił mnie, by napisać co nieco, co uważam na temat postanowień noworocznych z moim wykonaniu. Nie będzie to jednak długie, bo co tu się rozpisywać na temat jednej rzeczy? Najwyżej druga część będzie mniej nieprzyjemna, bo o świętach.

Czytaj więcej »

  Zła kawa

Zła kawa, niedobra kawa, szczególnie jeżeli jest ze śmietanką z Żabki (co by nie robić kryptoreklamy, to nie podaję zdjęć, ani nazwy firmy dokładnie). Tak to jest, jak się oszczędza na nabiale. Zamiast zwykłego mleka kupić śmieć...

Ten mem w zupełności pasuje do mojego nastroju, gdy tylko łyknąłem trochę tej kredy. Nawet syrop barmański by nie pomógł, ale nie ma co płakać nad rozlaną kawą. Zawsze można zrobić drugą.

Czytaj więcej »

Zmiana Perspektywy

  Film Kung Fury "Pięści czasu"

Kung Fury logo

Co łączy dinozaury, wikingów, nazistów, policję, krwiożercze automaty do gier i podróże w czasie? Jeśli macie pół godziny wolnego czasu to zapraszam do obejrzenia Kung Fury "Pięści czasu"!

Czytaj więcej »

  O Hiszpanii cz.4

Zapraszam dziś na ostatnią z notatek z Hiszpanii. Opuściłam ją 2 dni temu, ale nie szkoda mi wracać. Mam jeszcze, razem z Eltharisem, małe wakacyjne plany w Polsce i nie mogę się ich doczekać. ^_^

Czytaj więcej »

  Infografika - kultura - informacje o planach

Kultura w komunikacji publicznej

Od jakiegoś czasu zaczął mi doskwierać brak kultury w komunikacji miejskiej i choć nie spotykam się z tak rażącymi przypadkami, jak różne opisane na Piekielni.pl to i tak uznałam, że czas o tym porozmawiać.

Czytaj więcej »