Kategorie: "Wszystkie"

Wakacyjny wyjazd Perspektywy i Eltharisa: Górzów Wielkopolski + Warszawa

Październik 31st, 2015
Dziś zapraszamy Was na relację z naszego drugiego wspólnego wyjazdu. Na kilka dni oderwaliśmy się od lubelskiej rzeczywistości, zamieniając ją na... kolejową. Nie rozminiemy się zbytnio z prawdą, stwierdzając, że 1/3 wycieczki upłynęła nam w pociągach.… więcej »

Film Kung Fury "Pięści czasu"

Październik 3rd, 2015
Co łączy dinozaury, wikingów, nazistów, policję, genialnych hakerów i podróże w czasie? Jeśli macie pół godziny wolnego czasu to zapraszam do obejrzenia Kung Fury! więcej »

O Hiszpanii cz.4

Wrzesień 21st, 2015
Zapraszam dziś na ostatnią z notatek z Hiszpanii. Opuściłam ją 2 dni temu, ale nie szkoda mi wracać. Mam jeszcze, razem z Eltharisem, małe wakacyjne plany w Polsce i nie mogę się ich doczekać. ^_^ więcej »

Infografika - kultura - informacje o planach

Wrzesień 19th, 2015
Od jakiegoś czasu zaczął mi doskwierać brak kultury w komunikacji miejskiej i choć nie spotykam się z tak rażącymi przypadkami, jak różne opisane na Piekielni.pl to i tak uznałam, że czas o tym porozmawiać. więcej »

O Hiszpanii cz.3

Wrzesień 18th, 2015
Zapraszam na trzecią część informacji z wyprawy do Hiszpanii. Uwaga - nie czytać na głodnego! : D Pewnie może paść, że "cudze chwalicie, swego nie znacie", ale i tak chętnie o tym wspomnę. Hiszpańskie miasta i miasteczka mają mnóstwo parków i skwerów... więcej »