Kategoria: "Uczucia"

Marzenia

Sierpień 25th, 2013
Szukałam natchnienia. Nieciekawym wydało mi się recenzowanie filmików z internetu, niemniej jednak to filmik pokazał mi ważny temat. Marzenia. Są ważnym elementem naszego życia, każdy z nas ma pragnienia, odległe do zrealizowania, napędzające aktualne… więcej »

Na świeżo - spokój duszy

Maj 11th, 2013
Piszę na świeżo po dłuższej przerwie. Przepraszam za to, ale chyba było mi to potrzebne. Oto co się działo w tym czasie. Minęły matury, choć nie do końca, ale mniej lub bardziej udane - cieszę się, że są już za mną.  Piszę w tej chwili z potrzeby… więcej »

Nadzieja - dobra i zła matka

Kwiecień 29th, 2013
Myślę, że nadzieja towarzyszy nam w każdej chwili. Jest nam potrzebna, choć jedni mają jej więcej, inni mniej. Patrząc naukowo  można też powiedzieć, że to mechanizm obronny pełniący podobną rolę co determinacja, konsekwentność czy upartość - nie… więcej »

Jak ogarnąć swoje życie?

Kwiecień 28th, 2013
Mi moje życie nie pasuje. Chcę jednak jakoś od czegoś zacząć. Jestem. Można kupować książki-poradniki, można gadać ze starszymi, można ze znajomymi, można uczyć się na błędach -> by coś zmienić. Ja chyba stosowałam wszystkie opcje, aktualnie wracam… więcej »

Ostatnie chwile

Kwiecień 26th, 2013
Czas zawsze biegnie tylko do przodu. Bywa smutno  gdy czas się z kimś rozstać, czas odejść w inne miejsce, zmienić otoczenie czy grupę ludzi. Nie sądzę, żeby ktokolwiek chciał wiecznie stać w miejscu, lecz pewnie wielu miałoby ochotę cofnąć się do… więcej »