Kategoria: "Szkoła"

Studia a problemy

Listopad 7th, 2013
Studija. Mam dobry plan w porównaniu do niektórych grup. Chodzę na wszystkie wykłady, nawet jeśli jest nudny to zawsze można znaleźć sobie jakieś twórcze zajęcie. Już pięć razy wygrałam w Pasjansa. Drobne problemy - nie jest niczym dziwnym pojawienie… więcej »

Dzień Kariery

Październik 17th, 2013
Wciąż jest lajtowo, dostaliśmy gratisowe kalendarze-organizery, a dziś nawet o wiele więcej (czyt. ulotki, smycze, długopisy, ołówki) bo właśnie mamy Dzień Kariery. Na korytarzach budynku Informatyki rozstawiły się stoiska biur karier różnych uczelni i… więcej »

Studia

Październik 16th, 2013
Rozpoczął się trzeci tydzień roku akademickiego. Różnice między studiami, a zwykłą szkołą są znaczne, ale i tak jest mniej strasznie niż się każdy spodziewał. Mimo wszystko spokój jest złudny bo pierwszy semestr jest najważniejszym ze wszystkich.… więcej »

Nowy komputer

Październik 4th, 2013
Dostałam mocarne natchnienie do pisania. Po prostu... chcę się pochwalić nową zabawką! ^_^ Dziś zainwestowałam w małego podręcznego netbooka. Nie ma specjalnie znakomitych osiągów, ale do pracy biurowej, ew od czasu do czasu oglądania filmików [na… więcej »

Handelek - szkolny kiermasz

Wrzesień 4th, 2013
Początek roku szkolnego. Mimo posiadania przywileju wolnego września co rano zmierzam razem z innymi nieszczęśnikami do szkoły. Miło jest pobyć jeszcze trochę w znajomych murach i choć muszę wstawać o 7, rekompensuje to fakt, że akurat nie siedzę na… więcej »