Kategoria: "Przyszłość"

Dzień Kariery

Październik 17th, 2013
Wciąż jest lajtowo, dostaliśmy gratisowe kalendarze-organizery, a dziś nawet o wiele więcej (czyt. ulotki, smycze, długopisy, ołówki) bo właśnie mamy Dzień Kariery. Na korytarzach budynku Informatyki rozstawiły się stoiska biur karier różnych uczelni i… więcej »

Studia

Październik 16th, 2013
Rozpoczął się trzeci tydzień roku akademickiego. Różnice między studiami, a zwykłą szkołą są znaczne, ale i tak jest mniej strasznie niż się każdy spodziewał. Mimo wszystko spokój jest złudny bo pierwszy semestr jest najważniejszym ze wszystkich.… więcej »

Języki obce

Sierpień 23rd, 2013
Nauka języków obcych jest prawie tak stara jak same języki. Od dawna ludzie próbują przełamywać bariery między narodami ucząc się obcej mowy. Dziś prawie każdy człowiek >50 zna przynajmniej 1 język obcy, choć w poszczególnych rejonach świata różne… więcej »

Pisane po nocy

Lipiec 27th, 2013
Noc to taka miła pora... dnia. Jest tak cicho, jakbyś był sam na świecie, choć wiesz, że w pobliżu ktoś śpi. Ja, kiedy siedzę po nocy (i jeszcze jeśli robię coś konstruktywnego) to mam wrażenie, jakbym w jakiś sposób wyprzedzała, tych co śpią. Nie wiem… więcej »

Wyjazd

Lipiec 25th, 2013
Witajcie. Zaczynałam pisać już co najmniej 3 razy i ani razu nie skończyłam. Nie wiem dlaczego. Wcale nie uważam żeby mi się odechciało, choć wszystko na to wskazuje. Po prostu nie wierzę w to, co jest faktem bo nie mam ochoty uwierzyć. Żyję sobie.… więcej »