Kategoria: "Przeszłość"

Ciekawe przedmioty cz.2

Październik 12th, 2013
Ciekawe przedmioty II. Szukałam nowych rzeczy. Dziś pokażę Wam: Radyjko, Kotki i... zatyczki do uszu. XD  Taka tam zabawka z czasów kolekcjonowania Kaczora Donalda. Jego logo było na tej niebieskiej części ale się starło. Pamiętam, że w latach 99 - 03… więcej »

Urodziny!

Październik 10th, 2013
Piękny dzień, hmmm no w sumie piękny dla damskiej polowy ludzkości bo to Dzień Matki, ale dla mnie szczególnie bo miałam szczęście (?) się właśnie wtedy urodzić. Znam... osobiście tylko 2 osoby, którym również się to udało. A wy kogoś znacie? Z tej… więcej »

Pisane po nocy

Lipiec 27th, 2013
Noc to taka miła pora... dnia. Jest tak cicho, jakbyś był sam na świecie, choć wiesz, że w pobliżu ktoś śpi. Ja, kiedy siedzę po nocy (i jeszcze jeśli robię coś konstruktywnego) to mam wrażenie, jakbym w jakiś sposób wyprzedzała, tych co śpią. Nie wiem… więcej »

Przemyślenia cz. I

Kwiecień 26th, 2013
Obiecałam  Wam przecież swoje rozważania, przemyślenia na różne tematy, a nie już ukształtowane opinie. No to będą przemyślenia. Całkowicie na bieżąco. Ktoś zastanawiał się jaki jest stosunek liczby osób które was nie lubią do tych które was… więcej »

Ostatnie chwile

Kwiecień 26th, 2013
Czas zawsze biegnie tylko do przodu. Bywa smutno  gdy czas się z kimś rozstać, czas odejść w inne miejsce, zmienić otoczenie czy grupę ludzi. Nie sądzę, żeby ktokolwiek chciał wiecznie stać w miejscu, lecz pewnie wielu miałoby ochotę cofnąć się do… więcej »