Kategoria: "Inspiracje"

Zadziwiające zdjęcia z całego świata

Luty 25th, 2014
[.frame][/.frame] Chciałabym Wam dzisiaj pokazać nieco zachwycających fotografii z różnych miejsc na świecie, przy których na pierwszy rzut oka można się zastanowić czy to przypadkiem nie fotomontaż lub screen z gry. Zapraszam! Á propos obrazka… więcej »

Handelek - szkolny kiermasz

Wrzesień 4th, 2013
Początek roku szkolnego. Mimo posiadania przywileju wolnego września co rano zmierzam razem z innymi nieszczęśnikami do szkoły. Miło jest pobyć jeszcze trochę w znajomych murach i choć muszę wstawać o 7, rekompensuje to fakt, że akurat nie siedzę na… więcej »

Ciekawe przedmioty cz.1

Sierpień 28th, 2013
Pomyślałam, że poszukam natchnienia we wszystkim co mnie otacza i chcę pokazać Wam 3 rzeczy, które jak sądzę sprowokują też opisanie czegoś ciekawego. Zobaczmy... Mama zaciągnęła mnie dziś do OBI, a ja zaciągnęłam ją na dział ogrodniczy i dzięki temu… więcej »

Marzenia

Sierpień 25th, 2013
Szukałam natchnienia. Nieciekawym wydało mi się recenzowanie filmików z internetu, niemniej jednak to filmik pokazał mi ważny temat. Marzenia. Są ważnym elementem naszego życia, każdy z nas ma pragnienia, odległe do zrealizowania, napędzające aktualne… więcej »

LD, świadome sny, oneironautyka

Lipiec 25th, 2013
Każdy z nas ma sny. Nawet jeśli ich nie pamiętamy, nawiedza nas każdej nocy nawet kilka. Niektórzy pamiętają całą "fabułę" inni tylko pojedyncze obrazy i uczucia Pewnie wielu z Was miało choć raz myśl, że na sen TRACIMY bardzo dużą część życia.… więcej »