Kategoria: "Moi Goście"

Katekyō Hitman Reborn! - recenzja

Styczeń 6th, 2014
Pozwolę sobie dzisiaj na gościnny występ z drobną recenzją pewnego anime - Nel melduje gotowość do pracy!~ Katekyō Hitman Reborn! Gdybyśmy zechcieli tytuł przetłumaczyć, wyszłoby nam coś w stylu "Korepetytor Domowy Reborn!". Jest to seria studia… więcej »

Opowiadanie

Kwiecień 17th, 2013
Nie bardzo miałem pomysł, co by napisać o tej porze, czyli w nocy... Przed egzaminami i jeszcze jutrzejszą pobudką na ósmą. No więc zamiast jakiegoś porywającego felietonu wstawię wstęp mojego opowiadania. Niepublikowanego*... Najnowszego...… więcej »

Świat z perspektywy jeźdźca wygląda piękniej

Kwiecień 13th, 2013
Cóż, pod nieobecność głównej redaktorki blogu, pisanie artykułów w ten weekend przypadło mi. ;) Chciałbym napisać o mojej pasji, którą w tym tygodniu w końcu udało mi się zrealizować w praktyce - o jeździe na koniu. Zacznę może od tego, że zapisać się… więcej »

"Atramentowa Krew" Cornelia Funke

Kwiecień 6th, 2013
"Atramentowa Krew" Jest to druga część jakże cudownej Atramentowej Trylogii ^-^ Wprowadzenie do historii: [uwaga spoilery] Od czasu wydarzeń opisanych w Atramentowym sercu minął już rok. Postacie, które wyszły ze stronic tej książki, na zawsze… więcej »

Globalne ocieplenie czy ochłodzenie?

Kwiecień 6th, 2013
Siedzę sobie w domu, patrzę przez okno i zastanawiam się czy to na pewno kwiecień. Ale zaraz, zaraz... To przecież oznacza, że pokonaliśmy globalne ocieplenie. To oznacza, że te 900 miliardów nie zostało roztrwonionych. Szybko łapię za pilota i… więcej »