Kategoria: "Emocje"

Świat bez zapachów

Wrzesień 5th, 2015
Większość z nas raczej w pełni korzysta ze swoich 5 zmysłów - smaku, węchu, słuchu, dotyku i wzroku, jednak co jakiś czas z pewnością każdy spotyka niepełnosprawnych. Istnieją stoważyszenia czy to głuchoniemych, czy w różny sposób upośedzonych… więcej »

Odprężenie posesyjne

Czerwiec 28th, 2015
Zasiadam wreszcie mając więcej czasu dla siebie i dla bloga. Pozwolę sobie streścić moje ostatnie dni. Na prośbę dziadka bawię się w więcej »

O wyższości tradycji nad zdrowym rozsądkiem

Kwiecień 4th, 2015
Ze względu na zmiany pokoleniowe Polska staje się krajem coraz bardziej świeckim. Nie chodzi mi tu o rosnącą populację ateistów, ale o ruch odchodzenia od kościoła, przenoszenia religijności z budynków w zakamarki serca i umysłu i poszukiwania Boga na własną rękę. więcej »

Powrót do życia

Marzec 1st, 2015
Cześć wszystkim, część świecie zewnętrzny, cześć mój kochany komputerku, cześć niechciany telefonie, ale o tym za chwilę. : D więcej »

Błędy

Grudzień 9th, 2014
Kiedy popełniasz błąd, po raz kolejny, ze świadomością, że nie chciałeś już tego robić... czujesz się do niczego. To normalne. Potem być może przychodzi moment, gdy przemyślisz sprawę i dochodzisz do wniosku, że przecież unikanie danego problemu jest… więcej »