Kategoria: "Dom"

Rodzinne święta B.N. czyli stres, wielkie porządki i przejedzenie

Grudzień 22nd, 2013
Zbliżają się wyczekiwane przez cały grudzień święta Bożego Narodzenia. Ten wspaniały czas, kiedy można spotkać się z dawno niewidzianą rodziną, łamać się opłatkiem, wymienić się prezentami, pośpiewać kolędy, a w niektórych domach to nawet poczytać… więcej »

Studia

Październik 16th, 2013
Rozpoczął się trzeci tydzień roku akademickiego. Różnice między studiami, a zwykłą szkołą są znaczne, ale i tak jest mniej strasznie niż się każdy spodziewał. Mimo wszystko spokój jest złudny bo pierwszy semestr jest najważniejszym ze wszystkich.… więcej »

Urodziny!

Październik 10th, 2013
Piękny dzień, hmmm no w sumie piękny dla damskiej polowy ludzkości bo to Dzień Matki, ale dla mnie szczególnie bo miałam szczęście (?) się właśnie wtedy urodzić. Znam... osobiście tylko 2 osoby, którym również się to udało. A wy kogoś znacie? Z tej… więcej »

Ciekawe przedmioty cz.1

Sierpień 28th, 2013
Pomyślałam, że poszukam natchnienia we wszystkim co mnie otacza i chcę pokazać Wam 3 rzeczy, które jak sądzę sprowokują też opisanie czegoś ciekawego. Zobaczmy... Mama zaciągnęła mnie dziś do OBI, a ja zaciągnęłam ją na dział ogrodniczy i dzięki temu… więcej »

Pisane po nocy

Lipiec 27th, 2013
Noc to taka miła pora... dnia. Jest tak cicho, jakbyś był sam na świecie, choć wiesz, że w pobliżu ktoś śpi. Ja, kiedy siedzę po nocy (i jeszcze jeśli robię coś konstruktywnego) to mam wrażenie, jakbym w jakiś sposób wyprzedzała, tych co śpią. Nie wiem… więcej »