« SesjaZła kawa »

3 komentarzy

Komentarz od: Maro [Członek]

Postanowienia nie polegają na tym, że magiczna moc nowego roku daje nam moc spełnienia ich. Po prostu ludzie lubią mieć jakiś cel, konkretną datę kiedy się zacznie do niego dążyć (bo inaczej będzie ciągle “od jutra"), jakąś motywację.

Btw polecam grę Duel of Champions. Więcej strategii niż w hs :)

07/01/15 @ 23:52
Komentarz od: Eltharis [Członek]

Tak, wiem, Maro :) Nie uważam też inaczej, ale po prostu śmieszy mnie czasami widok ludzi, którzy rzeczywiście narzucają sobie jakieś postanowienia, ale nawet nie wykonają kroku.

Kieeeedyś, należąc jeszcze do społeczności RPG Maker (czasy WinXP i takie tam) nauczyłem się jednego: nie zapowiadaj, póki nie zrobisz jakiegoś znaczącego kroku w stronę ukończenia. Niestety, czasami postanowienia (no, w tym moje jeszcze jakiś czas temu) polegały na “zapowiedzi” bez “kroku", a wtedy wychodziło, co wychodziło.

Duel of Champions chyba kojarzę, ale szczerze mówiąc, karcianki kolekcjonerskie do mnie nie przemawiają z racji ich chamstwa niekiedy. Nie mówię tu o tym, że potrzebny jest łut szczęścia, ale często przy takowych grach jest Pay-To-Win, albo po prostu grając mało nie zdobędziemy nic szczególnego, a wszyscy nasi przeciwnicy nagle mają legendarne karty. Bardziej wolę MMORPG (pomimo P2W w większości), bo albo się zamykam i gram sam, albo w małym gronie, albo dołączam do gildii, ale zawsze mogę sobie wybrać, z kim gram i współpracuję.

09/01/15 @ 16:49
Komentarz od: Maro [Członek]

Zapewniam Cię, że jeżeli już JA coś polecam, to znaczy, ze naprawde mnie urzeklo. Jestem bardzo wybredna jesli chodzi o gry. DoC jest karcianka w ktorej naprawde trzeba pomyslec, da sie zdobyc wszystko a za hajsy kupic to co mozna i za gold w grze :P

Trzymam kciuki zeby zawsze wychodzil Ci ten krok do przodu po obietnicy :-)

12/01/15 @ 01:54


Ładowanie formularza...