Kącik Eltharisa

  Wakacyjny wyjazd Perspektywy i Eltharisa: Górzów Wielkopolski + Warszawa

Dziś zapraszamy Was na relację z naszego drugiego wspólnego wyjazdu. Na kilka dni oderwaliśmy się od lubelskiej rzeczywistości, zamieniając ją na... kolejową. Nie rozminiemy się zbytnio z prawdą, stwierdzając, że 1/3 wycieczki upłynęła nam w pociągach. ;)

~ Eltharis i Perspektywa

Czytaj więcej »

  Absurd i praca

Witam po przerwie,

ostatnio niewiele miałem czasu, dlatego nic nie udało się naskrobać. Hibernate potrafi skopać tyłek, ale nic na to nie poradzę. Tyle dobrego, że chociaż pewne sytuacje potrafią wywołać uśmiech na twarzy, gdy się pomyśli, jak bardzo ktoś o czymś zapomniał.

Czytaj więcej »

  Krótko o HabitRPG i spamie

Hej wszystkim!

Trochę mnie tu ostatnio nie było z racji zapierdzielu. Algorytmy i rodzina zabierają zbyt wiele czasu :< Co prawda i tak wiele się wydarzyło i jest o czym pisać, więc może w najbliższym czasie znajdzie się kilka mniej lub bardziej fajnych wpisów. W zasadzie to niewiele jest nowości, żeby się nimi chwalić, ale przynajmniej było kilka śmiesznych sytuacji, czy miłych dni, albo znalazłem (wraz z Perspektywa) całkiem fajną rzecz(y).

[size=8]Przepraszam za ewentualne błędy, post był pisany w miarę na szybko[/size]

Czytaj więcej »

Zmiana Perspektywy

  Narciarstwo i narty

[center]on top[/center]

[b]Narty [/b]- uważam, że ten zimowy sport nadaje się dla każdego o dobrej koordynacji ruchowej, choć dodałabym jeszcze refleks i mocne nogi.  

Czytaj więcej »

  Pory roku

W praktyce wszystkie pory roku mają dobre strony, ich dostrzeganie jednak zależy od naszych upodobań. Aktualnie zima... Niekoniecznie jest najmniej lubiana - to właśnie zależy od preferencji każdego z nas. Zapraszam do rozważań o plusach i minusach :)

Czytaj więcej »

  Zazdrość

Żadne uczucie nie jest w pełni dobre lub złe. Zazdrość może być destruktywna, jeśli nic z nią nie zrobimy lub mobilizująca, jeśli znajdziemy jej dobre strony i będziemy czerpać siłę do... jeśli np. obiektem zazdrości są czyjeś szkolne osiągnięcia, to może nas pchnąć do poprawienia swoich wyników w nauce aby pokazać komuś, że jesteśmy jeszcze lepsi od niego. No, gdyby zawsze tak zazdrość działała... myślę, że częściej jednak prowadzi do "podstawiania nogi" i "udupiania" tego kogoś lepszego od nas.

Czytaj więcej »