Kącik Eltharisa

  Przemyślenia #2

Witam. Dzisiaj pomęczę was kolejną dawką przemyśleń. Mam nadzieję, że nikt nie ma mi tego za złe ;) Ogólnie inspiracją dla tego posta znowu były wydarzenia z ostatnich kilku dni. Jak się tego zbiera... Prócz przemyśleń jednak będzie też mała relacja z Microsoft Expert Summit, w którym miałem szansę (dużo powiedziane, ale o tym później) uczestniczyć. Żeby nie przedłużać wstępem, to od razu przejdę do rzeczy.

Czytaj więcej »

  Kilka przemyśleń na start i przywitanie

[parpad][b]Kilka słów wstępu.[/b][/parpad]

Jako że ja tu jestem raczej najmniej znany, to chyba powinienem się przywitać. Więc... W wielu kręgach nazywają mnie "Eltharis" (m.in. BSBNetwork, czy kilka innych miejsc). Student informatyki drugiego roku, osoba dość zafascynowana programowaniem z dość pozytywnym spojrzeniem na świat. Czasami niekulturalny, ale zazwyczaj miły człowiek, a przynajmniej mam taką nadzieję. Człowiek z uporem maniaka, który czasami nie wie, kiedy powiedzieć "dość".

Czytaj więcej »

Zmiana Perspektywy

  Film Kung Fury "Pięści czasu"

Kung Fury logo

Co łączy dinozaury, wikingów, nazistów, policję, krwiożercze automaty do gier i podróże w czasie? Jeśli macie pół godziny wolnego czasu to zapraszam do obejrzenia Kung Fury "Pięści czasu"!

Czytaj więcej »

  O Hiszpanii cz.4

Zapraszam dziś na ostatnią z notatek z Hiszpanii. Opuściłam ją 2 dni temu, ale nie szkoda mi wracać. Mam jeszcze, razem z Eltharisem, małe wakacyjne plany w Polsce i nie mogę się ich doczekać. ^_^

Czytaj więcej »

  Infografika - kultura - informacje o planach

Kultura w komunikacji publicznej

Od jakiegoś czasu zaczął mi doskwierać brak kultury w komunikacji miejskiej i choć nie spotykam się z tak rażącymi przypadkami, jak różne opisane na Piekielni.pl to i tak uznałam, że czas o tym porozmawiać.

Czytaj więcej »