Kącik Eltharisa

  Sesja

Witam.

Ostatnio nadszedł czas studniówek, co pewnie wielu z was wie po tym studniówkowym spamie na portalach takich jak Instagram, czy Facebook. Szczerze, to chciałbym się zaliczać do tych spamujących zdjęciami ze studniówki osób, ale nie... Ja raczej mogę spamować jedynie o sesji i jej urokach. Chociaż niby tak bardzo ciężko nie jest.

Czytaj więcej »

  Postanowienia? Nope

Witam,

Ostatni post u Maro zachęcił mnie, by napisać co nieco, co uważam na temat postanowień noworocznych z moim wykonaniu. Nie będzie to jednak długie, bo co tu się rozpisywać na temat jednej rzeczy? Najwyżej druga część będzie mniej nieprzyjemna, bo o świętach.

Czytaj więcej »

  Zła kawa

Zła kawa, niedobra kawa, szczególnie jeżeli jest ze śmietanką z Żabki (co by nie robić kryptoreklamy, to nie podaję zdjęć, ani nazwy firmy dokładnie). Tak to jest, jak się oszczędza na nabiale. Zamiast zwykłego mleka kupić śmieć...

Ten mem w zupełności pasuje do mojego nastroju, gdy tylko łyknąłem trochę tej kredy. Nawet syrop barmański by nie pomógł, ale nie ma co płakać nad rozlaną kawą. Zawsze można zrobić drugą.

Czytaj więcej »

Zmiana Perspektywy

  "Atramentowe Serce" Cornelia Funke

okładka

"Atramentowe Serce"

Jako pierwszą (żeby być w temacie kategorii do kwadratu) wybrałam książkę o książkach. : D Bywa, że jeszcze przed otwarciem książki wciąga sama okładka. Uważam, że w tym wypadku to prawda.

Czytaj więcej »

  Niebo

Zachód słońca  Jedno z moich najbardziej udanych zdjęć. Równie dobrze wygląda do góry nogami. :D    Cel

[center]Podobno wszystko na świecie ma cel. Nie zawsze. A przyczynę? Zawsze.[/center]

Przyczyną był melancholijny nastrój spowodowany spaniem do 10:00 i monotonia internetowego życia - tak, od czasu do czasu potrzebuję zrobić coś niecodziennego (np. miesiąc temu zaczęłam po roku przerwy grać w Taviana).

Blog żeby był dobry, powinien mieć cel, to znaczy w tym przypadku tematykę. A na tematykę nie miałam żadnego pomysłu, a dokładniej miałam ich za wiele. Wybrałam kilka kategorii, na temat których chcę dzielić się z Wami swoimi poglądami i mam nadzieję, że całość będzie się trzymać kupy.

Pragnę co jakiś czas "zapraszać" Gości - osoby dla mnie ważne, bliskie, interesujące. Na wstępie każdy będzie mógł wprowadzić jeden artykuł od siebie na dowolny temat z aktualnych kategorii. Jeśli wpis się spodoba i autor nie będzie miał nic przeciwko, zaproszę go do częstszych publikacji.

Purystą językowym nie jestem, ale też staram się nie popełniać błędów - literówki przypisujcie nadmiernej szybkości pisania.

Szukałam dobrej szaty graficznej i zauważyłam, że bambusowy las powoduje, że strona robi się taka... przytulna. ^_^

Mam nadzieję, że zapał szybko nie wygaśnie, a jeśli nawet - zapraszam każdego do komentowania wpisów lub pisania na forum (jeśli temat jakiegoś artykułu zainteresuje więcej osób to komentarze stają się niewygodne), bo Wasze słowa staną się moją motywacją do kontynuowania bloga. :-)

[size=15]Zapraszam do śledzenia! [b]Perspektywa[/b][/size]